Maszyny RolniczeMaszyny Rolnicze Ładowarki JCB Maszyny budowlane
Maszyny Zielonkowe Maszyny Komunalne LETNIE
John Deere Maszyny komulane zimowe
maszyny fabrycznie nowe

 

Kategorie
Oferujemy Transport

maszyny rolniczeProducenci

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Wyszukiwanie

Czat na żywo
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Logowanie

Olej silnikowy John Deere Plus-50 II 1 Litr

Cena:29,00 PLN


Olej Silnikowy Premium Plus-50 II

John Deere

1 LITR
 

Dlaczego warto korzystać z oryginalnego oleju?

 

    Jako właściciel maszyny marki John Deere, masz pełne prawo oczekiwać, że będzie ona funkcjonowała na najwyższym poziomie i pozostanie w bardzo dobrej formie przez wiele lat, bez względu na to gdzie, kiedy i jak pracujesz. W przypadku silnika gwarantujemy, że osiągnięcie takiego stanu rzeczy będzie możliwe dzięki regularnemu stosowaniu odpowiednio dobranych produktów z grupy oryginalnych olejów silnikowych John Deere. Poniżej podajemy najistotniejsze korzyści płynące z zastosowania oryginalnych olejów silnikowych John Deere.

  • Ochrona: Oryginalne oleje silnikowe John Deere tworzą mocny, cienki film smarny, który ułatwia współpracę poszczególnych części silnika. Bez tego filmu silnik uległby przegrzaniu i zatarciu.
  • Moc: Odpowiedniej klasy olej pomaga uszczelnić zespół cylinder – tłok – pierścienie tłokowe, utrzymując właściwy stopień sprężania i umożliwiając silnikowi rozwijanie maksymalnej mocy.
  • Oszczędność: Płynna praca silnika pozwala zredukować straty energii wynikające z tarcia między współpracującymi częściami. W praktyce oznacza to, że samochód może przejechać dłuższy dystans na każdym litrze paliwa.
  • Niezawodność: Dodatki zawarte w oryginalnych olejach silnikowych John Deere ograniczają formowanie się nagaru, utrzymują silnik w czystości i chronią pierścienie tłokowe przed zapiekaniem się.
  • Dłuższa żywotność silnika: Proces spalania w silniku wiąże się z wytwarzaniem kwasów mogących powodować korozję. Oryginalne oleje silnikowe John Deere zawierają aktywne czynniki pozwalające neutralizować te kwasy i w efekcie zapobiegać korozji, przyczyniając się tym samym do zwiększenia trwałości silnika.

 

 

Przedmiotem aukcji jest:

 

Olej silnikowy John Deere PREMIUM PLUS-50 II 1l PÓŁSYNTETYCZNY

Aukcja dotyczy jednego opakowania zawierającego 1 litr oleju silnikowego Plus-50 II

 

Chcesz wiedzieć więcej?

ZADZWOŃ

tel. stacjonarny (44) 648 48 48

lub całodobowa infolinia/sprzedaż tel. 601 210 500

Nazwa produktu0

Aby dodać opinie musisz być zalogowany.

Produkt nie posiada opinii.

Lemiesz 1023

Lemiesz 1023

cena: 45,00 PLN

www.kupujesz.pl www.skassa.pl www.taniesklepyinternetowe.pl