Maszyny RolniczeMaszyny Rolnicze Ładowarki JCB Maszyny budowlane
Maszyny Zielonkowe Maszyny Komunalne LETNIE
John Deere Maszyny komulane zimowe
maszyny fabrycznie nowe

 

Kategorie
Oferujemy Transport

maszyny rolniczeProducenci

zawartość koszyka:
0 produktów

łączna cena:
0,00 PLN

kupuję
Wyszukiwanie

Czat na żywo
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
Logowanie

I. Informcje ogólne.

1. Portal www.maszynyfabryczne.pl jest własnością firmy Premium Trade Sp. z o. o., z siedzibą pod adresem Kozenin 53d, 26-332 Sławno, NIP: PL 768-178-82-91, KRS: 0000304805  REGON: 100523410, Wysokość kapitału zakładowego 500000zł, zwanym w dalszej części regulaminu Sprzedawcą.

2. Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów oraz obsługi Klientów. Niniejszy regulamin został napisany zgodnie z obowiązującym stanem prawnym.

3. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmiany asortymentu sprzedawanych produktów i usług jak również możliwość zmiany cen, zmiany szczegółów oferty oraz możliwość wycofania produktów i usług z oferty sklepu.

4. Wszystkie sprawy sporne Sprzedający będzie się starał rozwiązać na drodze polubownej, a w razie gdy porozumienie takie byłoby niemożliwe, spór będzie rozstrzygany sądownie.


5. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie. Informacje o zmianach będą publikowane na niniejszej stronie.
 

6.wykorzystywanie grafiki oraz treści zawartych na stronie w całości lub w części bez zgody właściciela. Jest zabronione

II. Poufność i bezpieczeństwo transakcji.

1. Sprzedawca stosuje odpowiednie zabezpieczenia przy, przechowywaniu danych dotyczących zamówienia za pośrednictwem strony maszynyfabryczne.pl. Nie udostępnia tych danych żadnemu podmiotowi, wykorzystując je wyłącznie w celu realizacji zamówienia oraz przesyłania ofert handlowych dotyczących własnych produktów i usług.

2. Sprzedawca oświadcza, że nie udostępnia innym firmom, jak również osobom prywatnym, żadnych informacji dotyczących Klientów korzystającym z serwisu.

3. Klient, dokonując rejestracji w sklepie, zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia wyłącznie przez Sprzedawcę.

4. Dokładamy wszelkich starań do zabezpieczenia danych osobowych naszych Klientów przed nieautoryzowanym dostępem zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)

5. Sprzedający prowadzi legalną działalność gospodarczą i dokłada najwyższej staranności, aby zawierane transakcje realizowane były zgodnie z obowiązującym prawem i satysfakcjonowały naszych klientów.

6. Wszelkie dane, w których jesteśmy w posiadaniu (m.in. dane Klientów, szczegóły transakcji), udostępniamy jedynie organom ścigania na podstawie Wyroku Sądu.

III. Warunki sprzedaży.

1. Przyjmujemy wyłącznie zamówienia składane poprzez nasz sklep internetowy www.maszynyfabryczne.pl. W celu złożenie zamówienia drogą telefoniczną lub e-mail zapraszamy do zapoznania się treścią strony www.rolnicze-maszyny.pl i skorzystania z kontaktu telefonicznego.

2. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00 będą rozpatrywane w następnym dniu roboczym.

3. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości (np. brak kontaktu z zamawiającym lub innych ważnych przesłanek wzbudzających podejrzenia). Zamówienia zawierające nieprawidłowe lub nieprawdziwe dane będą anulowane.

4. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili skutecznego złożenia zamówienia przez klienta zamówienia. Zamówienie złożone jest skutecznie, jeżeli zostaje przez nas potwierdzone telefonicznie lub drobą pocztową (Poczta Polska) pisemną.

5. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT, w przypadku wybrania innej waluty należy samodzielnie przeliczyć cenę według obowiązującego kursu waluty docelowej. Publikowane automatycznie wyliczenia ceny towaru w innych walutach są jedynie cenami orientacyjnymi.

6. W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT i chce otrzymać fakturę, powinien wypełnić odpowiednie pole przy składaniu zamówienia lub poinformować nas o tym e-mailem, bezpośrednio po dokonanym zakupie, podając niezbędne dane. W przeciwnym wypadku zostanie wystawiony paragon fiskalny, do którego możemy później wystawić fakturę VAT według ustawowego terminu.

7. Rabaty i promocje, jakie klienci mogą otrzymać na zakupy w naszym sklepie, nie łączą się.

8. Sprzedawca zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, jeśli zamawiający nie uregulował należności za wcześniej wykupione towary.

9. Oferty zamieszczone na stronie internetowej mają charakter informacyjny i jest zaproszeniem do negocjacji, niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

IV. Odpowiedzialność za szkody.

1. Sprzedawca nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody, wynikające z niewłaściwego użytkowania produktów zakupionych przez naszych Klientów.

2. Do każdego zakupionego produktu dołączona jest instrukcja w języku Polskim, z którą powinien zapoznać się każdy kupujący przed pierwszym użyciem maszyny.


V. Realizacja zamówienia.

1. W przypadku wyboru formy płatności za pobraniem, następuje weryfikacja zamówienia poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny z Klientem. Wówczas konsultant reprezentujący sprzedawcę potwierdza zamówienie i wysyła wybrany towar według ustalonego z kupującym terminarza za pobraniem - dla wygody i bezpieczeństwa Klienta zawsze płatne przy odbiorze gotówką po obejrzeniu towaru.

2. W przypadku wyboru formy płatności typu przelew czy przedpłata, podstawą do realizacji zamówienia jest uregulowanie należności. Realizację zamówienia rozpoczynamy po zaksięgowaniu należności na naszym koncie. Przesyłanie informacji na maila wraz z potwierdzeniem dokonania wpłaty nie przyśpieszy realizacji złożonego zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty oraz weryfikacji kompletności i prawdziwości podanych przez Klienta danych, rozpoczynamy realizacje zmówienia.

VI. Faktury.

1. Sprzedawca wystawi fakturę VAT na dane Klienta dostarczone podczas składania zamówienia po zaksięgowaniu należności. Faktura VAT zostanie dostarczona drogą elektroniczną na adres mailowy Klienta lub pocztową za pośrednictwem Poczty Polskiej.


2. Istnieje możliwość wystawienia przez Sprzedawcę faktury ProForma. Jeżeli Klient życzy sobie ją otrzymać, powinien się zwrócić z taka prośbą droga mailową. Faktury ProForma dostarczane są droga elektroniczną lub pocztową za pośrednictwem Poczty Polskiej.

3. Duplikaty Faktur VAT wystawiane są na prośbę Klienta i dostarczane drogą elektroniczną lub pocztową za pośrednictwem Poczty Polskiej.

VII. Zawarcie transakcji.


1. Celem Transakcji dotyczących sprzedaży na stronie www.maszynyfabryczne.pl i domenach na nią skierowanych oraz przypisanych do niej nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez kupujących i sprzedającego w ramach tych Transakcji nie są wiążące, a Transakcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

2. Złożenie oferty jest jedynie deklaracją chęci zakupu, od której może każda ze stron odstąpić bez podania przyczyny.

3. Transakcję uznaję się za wiążącą w momencie przyjęcia przez klienta dowodu zakupu lub/i wypłaty ustalonej należności.

VIII. Termin realizacji zamówienia.

1. Towary oferowane w sklepie www.maszynyfabryczne.pl są towarami w większości dostępnymi "od ręki", czyli gotowymi do wysyłki tego samego dnia. W innych przypadku czas realizacji zamówienia jest orientacyjny, oparty na informacjach dostarczonych przez producenta. Wówczas czas realizacji zamówienia może różnić się od podanego. Dlatego dla wygody Klienta każdorazowo następuje indywidualne wyliczenie czasu realizacji podczas kontaktu z konsultantem sprzedawcy.

2. Statystycznie średni czas realizacji zamówienia mieści się w zakresie od 48 godzin do 4 dni roboczych.

IX. Dostawa zamówionego towaru.

1. Transport zakupionego towaru w większości odbywa się pojazdami należącymi do firmy Premium Trade Sp. z o. o. lub jej podwykonawcami.

2. Kierowcy firmy Premium Trade Sp. z o. o. poruszają się oznaczonymi pojazdami z widocznym logiem firmy. Każdy kierowca ma obowiązek wylegitymować się dokumentem potwierdzającym obecne zatrudnienie w firmie sprzedawcy oraz pełnomocnictwem do przyjęcia należności gotówkowej od Klienta.

3. Kierowca firmy Premium Trade Sp. z o. o. jest zobowiązany do przyjęcia należności gotówkowej w trakcie wydawania towaru Klientowi.


X. Gwarancja i serwis.

1. Każdy oferowany produkt jest objęty gwarancją producenta lub sprzedawcy. Minimalny okres gwarancji to 1 rok kalendarzowy. Więcej informacji odnośnie gwarancji na dany produkt w instrukcji obsługi towaru lub osobnej karcie gwarancyjnej.

2. Wszelkie usterki powstałe przed lub podczas użytkowania maszyny należy zgłaszać pisemnie na adres: Premium Trade Sp. z o. o., Kozenin 53D, 26-332 Sławno z dopiskiem Dział Serwisu. W zgłoszeniu usterki powinien znajdować się wyczerpujący opis dotyczący reklamowanego uszkodzenia oraz zdjęcia uszkodzonego elementu.

3. Dla wygody Klienta, sprawdzenia statusu zgłoszenia i przyśpieszenia realizacji reklamacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr infolinii lub bezpośrednim nr tel. 697-210-260

4. Usterki uznane przez gwaranta w ramach gwarancji są naprawiane w możliwie najkrótszym czasie przez sprzedawcę towaru lub producenta na ich koszt.

 

XI. Bezpieczeństwo zakupów.

1. Premium Trade Sp. z o. o. obejmuje KAŻDEGO klienta programem "GWARANCJA SATYSFAKCJI 2 Tygodnie"

2. Program "GWARANCJA SATYSFAKCJI 2 Tygodnie" gwarantuje Ci Możliwość zwrotu lub wymiany dowolnego towaru w okresie aż do 2 tygodni od momentu zakupu bez podania przyczyny, pod warunkiem, że towar nie był używany. Dostawa zwracanego towaru do składnicy w zakresie klienta. Sprzedający zwróci koszt zakupu towaru Klientowi w trybie pilnym bez zbędnej zwłoki.

3. Płatność za pobranie u kierowcy firmy za zamówioną maszynę następuje zawsze po obejrzeniu towaru przez Klienta.

www.kupujesz.pl www.skassa.pl www.taniesklepyinternetowe.pl